rok 2019

11 stycznia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
12 stycznia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
13 stycznia 2019r. Kielce Dom Środowisk Twórczych
Pałac T. Zielińskiego
(ul. Zamkowa 5)
19 stycznia 2019r. Czechowice-Dziedzice Aula Szkoły Podstawowej nr 3
godz. 18.00
rezerwacja biletów:
* tel. 662 750 361
UWAGA!
Koncert zamknięty – ilość miejsc ograniczona
20 stycznia 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
25 – 27 stycznia 2019r. termin zarezerwowany
1 lutego 2019r. Grzybowo Siesta
(ul. Żeglarska 3)
sprzedaż biletów:
* recepcja@siesta.kolobrzeg.pl
* tel. 94 713 62 71
3 lutego 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
8 lutego 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
14 lutego 2019r. Pierkunowo, Giżycko Dom Perkun
(Pierkunowo 10a)
http://domperkun.pl/
godz. 19.00
sprzedaż biletów:
* tel. 696 860 421
16 lutego 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
17 lutego 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
20 lutego 2019r. Warszawa Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów
(ul. Kajakowa 12b)
Spotkanie z podróżnikiem MATEUSZEM WALIGÓRĄ w ramach cyklu: „Środek Świata” z gościnnym udziałem A. Koryckiego oraz D. Żukowskiej
godz. 19.00
wstęp za zaproszeniami – do odbioru w sekretariacie DOKU od 21 stycznia, tel. 22 125 56 02, mail: biuro@dokursynow.pl
21 – 24 lutego 2019r. Kraków XXXVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej SHANTIES
http://www.shanties.pl/
1 – 3 marca 2019r. Wrocław XXV Spotkania z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk „Szanty we Wrocławiu”
www.szanty.com.pl
8 marca 2019r. Bydgoszcz Restauracja Zatoka
(ul. św. Floriana 6a)
http://zatoka.bydgoszcz.pl/
9 marca 2019r. Bydgoszcz Restauracja Zatoka
(ul. św. Floriana 6a)
http://zatoka.bydgoszcz.pl/
10 marca 2019r. Kcynia aula Zakładu Poprawczego
(ul. Jana Kantego 1)
godz. 16.00
sprzedaż biletów:
* Gminne Centrum Kultury (ul. Libelta 27)
* Biblioteka (Ul. Libelta 27)
15 marca 2019r. termin zarezerwowany
16 marca 2019r. Lublin Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie
Sala koncertowa
(ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5)
http://filharmonialubelska.pl
17 marca 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
21 marca 2019r. Szczecin CKE Stara Rzeźnia
(ul. Wendy 14)
http://stararzeznia.szczecin.pl/
22 marca 2019r. Trzebiatów Trzebiatowski Ośrodek Kultury
(ul. Wojska Polskiego 67)
https://kultura.trzebiatow.pl/palac/
godz. 18.00
bilety do nabycia w Pałacu (siedziba TOK)
23 marca 2019r. Gdynia/Rumia Hotel SPA Faltom
(ul. Grunwaldzka 7)
www.hotel-faltom.com.pl
rezerwacja oraz sprzedaż biletów:
*tel. 58 78 58 178
* e-mail: gastronomia@hotelfaltom.pl
* Hotel SPA Faltom
24 marca 2019r. Łódź UWAGA!
Z przyczyn niezależnych od wykonawców, koncert zespołu STARE DZWONY odbędzie się w składzie: Marek Szurawski, Ryszard Muzaj, Andrzej Korycki i D. Żukowska.
Teatr Dom
(ul. Piotrkowska 243)
godz. 18.00
28 marca 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
30 marca 2019r. Białystok XXXV Festiwal Piosenki Żeglarskiej KOPYŚĆ
http://www.kopysc.bialystok.pl/
31 marca 2019r. termin zarezerwowany
3 kwietnia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
5 kwietnia 2019r. Łódź Keja Pub
(ul. Kopernika 46)
http://www.keja.art.pl/
7 kwietnia 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
12 kwietnia 2019r. Wałcz Wałeckie Centrum Kultury
(Plac Zesłańców Sybiru 3)
http://www.wck.info.pl/
sprzedaż biletów:
* CIT w WCK
* https://biletyna.pl/
13 kwietnia 2019r. Opole II Opolski Plebiscyt Żeglarski Dar Opola
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe
(ul. Wrocławska 158)
https://www.koncertomania.pl/koncert/3342544/flash-creep-andrzej-korycki-stare-dzwony-dominika-zukowska-opole-13-04-2019.html
godz. 18.30
Występują: Flash Creep, Stare Dzwony w składzie: M. Szurawski, R. Muzaj, A. Korycki i D. Żukowska
14 kwietnia 2019r. Gliwice Kino AMOK/ Scena Bajka
(ul. Dolnych Wałów 3)
godz. 18.00
Występują: Szkocka Trupa (18.00-18.20), A. Korycki i D. Żukowska (18.30-20.00)
sprzedaż biletów:
* https://teatr.gliwice.pl/bilet/?id=23407
26 kwietnia 2019r. termin zarezerwowany „Muzyczna podróż… z morza w krainę łagodności”
http://www.festiwalzmorza.com/
Restauracja ORBIT
(2025 Dundas St. East, Mississauga)
godz. 20.00
rezerwacja i sprzedaż biletów: 416-857-4660
1 maja 2019r. Sztynort https://portsztynort.pl/
2 – 5 maja 2019r. termin zarezerwowany
10 maja 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
11 maja 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
12 maja 2019r. Szczecin „SZWAJOWA NIEDZIELA”
CKE Stara Rzeźnia
(ul. Wendy 14)
http://stararzeznia.szczecin.pl/
16 maja 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
18 maja 2019r. termin zarezerwowany
19 maja 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
22 maja 2019r. Bytom Wiosenne Szantowisko
Wojewódzki Festiwal Piosenki Żeglarskiej
https://www.facebook.com/mdk.bytom/photos/a.1453826761594970/2220300178280954/?type=3
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1
(ul. Powstańców Warszawskich 12)
godz. 17.30 – konkurs piosenki żeglarskiej, koncert zespołu Happy Crew oraz duetu A. Korycki i D. Żukowska
wstęp wolny
24 maja 2019r. Toruń Dwór Artusa
(Rynek Staromiejski 6)
https://artus.torun.pl/
„CO BYŁO NIE WRÓCI – pieśni rosyjskie z repertuaru B. Okudżawy, W. Wysockiego i Ż. Biczewskiej oraz nuta wspomnień w balladach żeglarskich.”
26 maja 2019r. Kutno Parafia Rzymskokatolicka pw. MB Wspomożenia Wiernych
(ul. Jesienna 2)
godz. 17.00
wstęp wolny
31 maja  – 2 czerwca 2019r. termin zarezerwowany
6 czerwca 2019r. Kraków Radio Kraków
godz. 20.00
koncert organizowany przez Fundację HALS
https://www.hals.krakow.pl/
8 czerwca 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
9 czerwca 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
15 czerwca 2019r. Wieleń Zaobrzański (64-234 Przemęt) Trzy Jeziora
(ul. Wczasowa 54)
http://www.trzyjeziora.com/
16 czerwca 2019r. Przelewice Pałac Ogrodu Dendrologicznego
(Przelewice 17)
http://ogrodprzelewice.pl/
22 czerwca 2019r. Pułtusk „Rozśpiewana Zatoka”
Przystań wodna przy ul. Solnej
godz. 17.30 – początek spotkania, godz. 19.00 – koncert
28 czerwca 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
29 – 30 czerwca 2019r. Tolkmicko
1 – 11 lipca 2019r. termin zarezerwowany
13 lipca 2019r. Bydgoszcz Restauracja Zatoka
(ul. św. Floriana 6a)
http://zatoka.bydgoszcz.pl/
23 lipca 2019r. Sztynort https://portsztynort.pl/
27 lipca 2019r. Pogorzelica Dworzec kolei wąskotorowej
http://www.kolej.rewal.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=282:do-poki-jest-tak-czy-siak&catid=11&Itemid=194
godz. 19.00
wstęp wolny
2 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany
3 sierpnia 2019r. Nidzica, Kamionka Festiwal Bułata Okudżawy
„Garncarska Wioska”
(Kamionka 5)
www.garncarskawioska.pl
4 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany
6 sierpnia 2019r. Sztynort https://portsztynort.pl/
9 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
11 sierpnia 2019r. Świecie Scena letnia Ośrodka Wypoczynkowego Deczno
Sulnówko 30d
godz. 18.30
wstęp wolny
15 – 22 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany
24 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
31 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
6 września 2019r. Dąbrowa Dąbrowskie Spotkania z Poezją Śpiewaną ZAMCZYSKO
https://pl-pl.facebook.com/gokir.zamczysko/
7 września 2019r. Dębica Dom Kultury MORS
(ul. Sportowa 28)
11 września 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
13 – 15 września 2019r. termin zarezerwowany
20 września 2019r. Poznań UWAGA!
Serdecznie zapraszamy na dodatkowy koncert do Poznania 🙂
Scena Wspólna Teatru Łejery
(ul. Brandstaettera 1)
godz. 19.00
rezerwacja i sprzedaż biletów: tel. 668 851 217
21 września 2019r. Poznań Scena Wspólna Teatru Łejery
(ul. Brandstaettera 1)
godz. 17.00
rezerwacja i sprzedaż biletów: tel. 668 851 217
22 września 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
26 września 2019r. Gołdap Dom Kultury w Gołdapi
(ul. Krótka 2)
https://www.facebook.com/events/255469448682696/
godz. 19.00
sprzedaż biletów:
* https://www.bilety24.pl/
29 września 2019r. Krasnosielc (pow. makowski) Gminny Ośrodek Kultury
(ul. Rynek 40a)
5 października 2019r. Lublin Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie
Sala koncertowa
(ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5)
http://filharmonialubelska.pl
„BALLADY NA DWA SERCA – ballady żeglarskie oraz pieśni z repertuaru B. Okudżawy, W. Wysockiego i Ż. Biczewskiej”
godz. 18.00
6 października 2019r. Łódź
11 października 2019r. Iława Hotel Stary Tartak
http://www.starytartak.com.pl/
12 października 2019r. termin zarezerwowany
19 października 2019r. termin zarezerwowany
20 października 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
24 października 2019r. Rzeszów Port Rzeszów – Dni Kultury Marynistycznej
http://szanty-rzeszow.pl/
25 października 2019r. Mielec Hotel Iskierka
(ul. Wojska Polskiego 3)
Duchy Bardów
Zaduszki Muzyczne w Iskierce
Ballady rosyjskie i romanse (B. Okudżawa, W. Wysocki oraz Ż. Biczewska)
godz. 19.00
6 listopada 2019r. Wrocław Stary Klasztor
(ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 1)
http://staryklasztor.com.pl/
10 listopada 2019r. Chorzów Festiwal Tratwa
https://www.tratwa.hals.krakow.pl/
15 listopada 2019r. termin zarezerwowany
17 listopada 2019r. Warszawa Klub Stodoła
(ul. Batorego 10)
LEGENDY BARDÓW XX WIEKU – Okudżawa, Cohen, Nohavica, Wysocki
(koncert organizowany przez Artystyczną Przystań Łodzi – Tawernę Keja)
godz. 19.00
Występują: P. Orkisz, Ł. Nowak i A. Snokowski, A. Korycki i D. Żukowska
sprzedaż biletów:
* https://www.stodola.pl/koncert-136369-LEGENDY_BARDOW_XX_WIEKU_(PRZENIESIONY).htm#.XEnN3c3djIV
*https://www.bilety24.pl/
* Keja Pub
(ul. Kopernika 46, róg Łąkowej)
http://www.keja.art.pl/
* Chatka Ech
(ul. Piotrkowska 112)
http://www.chatkaech.pl/
22 listopada 2019r. Grzybowo Siesta
(ul. Żeglarska 3)
http://siesta.kolobrzeg.pl/kontakt/
sprzedaż biletów:
* recepcja@siesta.kolobrzeg.pl
* tel. 94 713 62 71
23 listopada 2019r. Gdynia/Rumia Hotel SPA Faltom
(ul. Grunwaldzka 7)
www.hotel-faltom.com.pl
rezerwacja oraz sprzedaż biletów:
*tel. 58 78 58 178
* e-mail: gastronomia@hotelfaltom.pl
* Hotel SPA Faltom
24 listopada 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
30 listopada 2019r. Olsztyn k/Częstochowy Mały Dworek
(ul Kuhna 22)
http://www.malydworek.com.pl/
1 grudnia 2019r. Białystok Hotel Podlasie
Restauracja Lipcowy Ogród
(ul. 42 Pułku Piechoty 6)
http://hotelpodlasie.pl/
6 grudnia 2019r. Bydgoszcz Restauracja Zatoka
(ul. św. Floriana 6a)
http://zatoka.bydgoszcz.pl/
7 grudnia 2019r. Bydgoszcz Restauracja Zatoka
(ul. św. Floriana 6a)
http://zatoka.bydgoszcz.pl/
8 grudnia 2019r. Brodnica
13 grudnia 2019r. Łódź Keja Pub
(ul. Kopernika 46)
http://www.keja.art.pl/
14 grudnia 2019r. Stalowa Wola Mini Shanties
http://www.minishanties.pl/
15 grudnia 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098

rok 2020

8 stycznia 2020r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
1 lutego 2020r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
8 lutego 2020r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
16 lutego 2020r. Kielce Dom Środowisk Twórczych
Pałac T. Zielińskiego
(ul. Zamkowa 5)
20 – 23 lutego 2020r. termin zarezerwowany
7 marca 2020r. termin zarezerwowany
8 marca 2020r. termin zarezerwowany
24 maja 2020r. termin zarezerwowany
26 września 2020r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
4 grudnia 2020r. termin zarezerwowany
5 grudnia 2020r. termin zarezerwowany
6 grudnia 2020r. termin zarezerwowany