rok 2019

11 stycznia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
12 stycznia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
13 stycznia 2019r. Kielce Dom Środowisk Twórczych
Pałac T. Zielińskiego
(ul. Zamkowa 5)
19 stycznia 2019r. Czechowice-Dziedzice Aula Szkoły Podstawowej nr 3
godz. 18.00
rezerwacja biletów:
* tel. 662 750 361
UWAGA!
Koncert zamknięty – ilość miejsc ograniczona
20 stycznia 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
25 – 27 stycznia 2019r. termin zarezerwowany
1 lutego 2019r. Grzybowo Siesta
(ul. Żeglarska 3)
sprzedaż biletów:
* recepcja@siesta.kolobrzeg.pl
* tel. 94 713 62 71
3 lutego 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
8 lutego 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
10 lutego 2019r. Warszawa Klub Stodoła
(ul. Batorego 10)
LEGENDY BARDÓW XX WIEKU – Okudżawa, Cohen, Nohavica, Wysocki
(koncert organizowany przez Artystyczną Przystań Łodzi – Tawernę Keja)
godz. 19.00
Występują: P. Orkisz, Ł. Nowak i A. Snokowski, A. Korycki i D. Żukowska
sprzedaż biletów:
*https://www.bilety24.pl/
* Keja Pub
(ul. Kopernika 46, róg Łąkowej)
http://www.keja.art.pl/
* Chatka Ech
(ul. Piotrkowska 112)
http://www.chatkaech.pl/
14 lutego 2019r. Pierkunowo, Giżycko Dom Perkun
(Pierkunowo 10a)
http://domperkun.pl/
godz. 19.00
sprzedaż biletów:
* tel. 696 860 421
16 lutego 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
17 lutego 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
20 lutego 2019r. Warszawa Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów
(ul. Kajakowa 12b)
Spotkanie z podróżnikiem MATEUSZEM WALIGÓRĄ w ramach cyklu: „Środek Świata” z gościnnym udziałem A. Koryckiego oraz D. Żukowskiej
godz. 19.00
wstęp za zaproszeniami – do odbioru w sekretariacie DOKU od 21 stycznia, tel. 22 125 56 02, mail: biuro@dokursynow.pl
21 – 24 lutego 2019r. Kraków XXXVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej SHANTIES
http://www.shanties.pl/
1 – 3 marca 2019r. Wrocław XXV Spotkania z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk „Szanty we Wrocławiu”
www.szanty.com.pl
8 marca 2019r. Bydgoszcz Restauracja Zatoka
(ul. św. Floriana 6a)
http://zatoka.bydgoszcz.pl/
9 marca 2019r. Bydgoszcz Restauracja Zatoka
(ul. św. Floriana 6a)
http://zatoka.bydgoszcz.pl/
10 marca 2019r. Kcynia aula Zakładu Poprawczego
(ul. Jana Kantego 1)
godz. 16.00
sprzedaż biletów:
* Gminne Centrum Kultury (ul. Libelta 27)
* Biblioteka (Ul. Libelta 27)
15 marca 2019r. termin zarezerwowany
16 marca 2019r. Lublin Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie
Sala koncertowa
(ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5)
http://filharmonialubelska.pl
17 marca 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
21 marca 2019r. Szczecin CKE Stara Rzeźnia
(ul. Wendy 14)
http://stararzeznia.szczecin.pl/
23 marca 2019r. Gdynia/Rumia Hotel SPA Faltom
(ul. Grunwaldzka 7)
www.hotel-faltom.com.pl
rezerwacja oraz sprzedaż biletów:
*tel. 58 78 58 178
* e-mail: gastronomia@hotelfaltom.pl
* Hotel SPA Faltom
24 marca 2019r. Łódź UWAGA!
Koncert zespołu STARE DZWONY w składzie: Jerzy Porębski, Marek Szurawski, Ryszard Muzaj, Andrzej Korycki
Teatr Dom
godz. 18.00
28 marca 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
30 marca 2019r. Białystok XXXV Festiwal Piosenki Żeglarskiej KOPYŚĆ
http://www.kopysc.bialystok.pl/
31 marca 2019r. termin zarezerwowany
5 kwietnia 2019r. Łódź Keja Pub
(ul. Kopernika 46)
http://www.keja.art.pl/
7 kwietnia 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
12 kwietnia 2019r. Wałcz Wałeckie Centrum Kultury
(Plac Zesłańców Sybiru 3)
sprzedaż biletów:
* CIT w WCK
* https://biletyna.pl/
14 kwietnia 2019r. termin zarezerwowany
1 maja 2019r. Sztynort
2 – 5 maja 2019r. termin zarezerwowany
12 maja 2019r. Szczecin „SZWAJOWA NIEDZIELA”
CKE Stara Rzeźnia
(ul. Wendy 14)
http://stararzeznia.szczecin.pl/
18 maja 2019r. termin zarezerwowany
19 maja 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
24 maja 2019r. Toruń Dwór Artusa
(Rynek Staromiejski 6)
„CO BYŁO NIE WRÓCI – pieśni rosyjskie z repertuaru B. Okudżawy, W. Wysockiego i Ż. Biczewskiej oraz nuta wspomnień w balladach żeglarskich.”
https://artus.torun.pl/
26 maja 2019r. Kutno
1 – 2 czerwca 2019r. termin zarezerwowany
6 czerwca 2019r. Kraków
8 czerwca 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
9 czerwca 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098
15 czerwca 2019r. Wieleń Zaobrzański (64-234 Przemęt) Trzy Jeziora
(ul. Wczasowa 54)
http://www.trzyjeziora.com/
16 czerwca 2019r. Przelewice Pałac Ogrodu Dendrologicznego
22 czerwca 2019r. Pułtusk
2 – 11 lipca 2019r. termin zarezerwowany
23 lipca 2019r. Sztynort
2 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany
3 sierpnia 2019r. Nidzica, Kamionka Festiwal Bułata Okudżawy
„Garncarska Wioska”
(Kamionka 5)
www.garncarskawioska.pl
6 sierpnia 2019r. Sztynort
9 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
15 – 22 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany
24 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
31 sierpnia 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
6 września 2019r. Dąbrowa Dąbrowskie Spotkania z Poezją Śpiewaną ZAMCZYSKO
11 września 2019r. termin zarezerwowany koncert zamknięty
14 – 15 września 2019r. termin zarezerwowany
19 października 2019r. termin zarezerwowany
15 listopada 2019r. termin zarezerwowany
1 grudnia 2019r. Białystok Hotel Podlasie
Restauracja Lipcowy Ogród
(ul. 42 Pułku Piechoty 6)
6 grudnia 2019r. Bydgoszcz Restauracja Zatoka
(ul. św. Floriana 6a)
http://zatoka.bydgoszcz.pl/
7 grudnia 2019r. Bydgoszcz Restauracja Zatoka
(ul. św. Floriana 6a)
http://zatoka.bydgoszcz.pl/
13 grudnia 2019r. Łódź Keja Pub
(ul. Kopernika 46)
http://www.keja.art.pl/
14 grudnia 2019r. Stalowa Wola Mini Shanties
http://www.minishanties.pl/
15 grudnia 2019r. Warszawa Tawerna KORSARZ
(ul. Gostyńska 45)
www.tawernakorsarz.pl
tel. (22) 631 04 41 lub 666 204 098